Menu

ARAANI Video Smoke Detector

Home / Products

Araani Video Smoke Detector - Görsel/Video Duman Dedektörü

      Video analiz uzmanı Araani'den SmokeCatcher, kritik ortamlarda duman tespiti için patentli ve güvenilir bir erken uyarı sistemidir. Araani’nin kanıtlanmış ve test edilmiş video analizlerini güvenlik kameranıza ekleyerek, SmokeCatcher geleneksel duman algılama sistemlerinin yavaş algılama veya çok fazla yanlış alarm nedeniyle başarısız olduğu yerlerde süper hızlı duman algılama sunar.

      Araani'den SmokeCatcher Sertifikalı, duman dedektörü olarak onaylanmış akıllı bir kameradır. Araani'nin tescilli ve patentli akıllı yazılımı, SmokeCatcher Certified'ın temelini oluşturur. Görsel yapısı ve model tabanlı analitiği nedeniyle, SmokeCatcher Certified, geleneksel duman algılama sistemlerinin yavaş algılama veya çok fazla yanlış alarm nedeniyle başarısız olduğu yerlerde süper hızlı duman algılama sunar.

Broşür için tıklayınız (SmokeCatcher Video Duman Dedektörü Broşür)

Broşür için tıklayınız (SmokeCatcher Video Duman Dedektörü Kullanım Kılavuzu)

Yüksek performanslı bir kamera

SmokeCatcher Sertifikalı, Araani yazılımı tamamen önceden yüklenmiş, yüksek performanslı bir Axis kamera olarak gelir. Özenle geliştirilen algoritma, ortamı sürekli olarak tarar ve olayın yerini tam olarak belirlemek için gerçek zamanlı olarak analiz eder.

Akıllı yazılım

SmokeCatcher, Axis marka kameranız için yazılım lisansı olarak gelir. Özenle geliştirilen algoritma, ortamı sürekli olarak tarar ve olayın yerini tam olarak belirlemek için gerçek zamanlı olarak analiz eder.

Eksiksiz bütünleşme

SmokeCatcher'ın LAN, VMS veya Yangın Alarm Kontrol Paneli dahil olmak üzere mevcut cihazlarınız ve sistemlerinizle tamamen entegre ve bağlantılı olduğundan emin oluyoruz. Ortaklarımız, sorunsuz bir gözetim deneyimi için garantinizdir.

Sertifikasyon

Araani, CNPP ve BOSEC sertifikalı Video Duman Algılama çözümü olarak SmokeCatcher Sertifikasına sahiptir. SmokeCatcher algoritmanızın bir Axis kamera ile birlikte bir Yangın Alarm Kontrol paneline bağlanmasını istiyorsanız, her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.